X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Alan kaydı, web barındırma ve kurumsal e-posta hizmetleri için nihai hedefiniz olan osdhosting.com ile tanışın! Birinci sınıf müşteri hizmeti ve güvenilir çözümler sunmaya olan bağlılığımız, her büyüklükteki şirket için tercih edilen sağlayıcı olmamıza yardımcı oldu. Gecikmeyin - en iyisini seçin ve osdhosting.com’a bugün kaydolun!  

1999 yılında İstanbul-Bakırköy'de kurulan OSD Hosting şirketimiz 20 yılı aşkın süredir kesintisiz hizmet vermekte, adil fiyatlandırma politikasıyla, dürüst ve güvenilir bir şekilde internet hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Hem bireysel hem kurumsal pazarda önemli projeler gerçekleştirmiş marka değerini ve ismini kanıtlamış, yazılımsal ve donanımsal açıdan kendini geliştirerek inovasyon sürekliliğini yakalamayı misyon edinmiştir.

OSD ekibi olarak günden güne güçlendirdiğimiz altyapımız sayesinde kesintisiz olarak hizmet ve destek vermekteyiz. 7x24 aktif olarak çalışan personellerimiz ile siz müşterilerimizin çağrı, mesaj ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlamaktayız. Her site ve sunucu ile özel olarak ilgilenerek hiçbir müşterimizin sorununu çözümsüz bırakmıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir ?

OSD ekibi olarak, Alan Adı tescil işlemleri, web hosting, kurum web sitesi oluşturma, reseller hosting, sanal sunucu, sunucu kiralama, sunucu barındırma, ssl hizmeti ve lisans hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız.

Firmamız sizlere kaliteli hizmeti sunmak adına yenilikleri sürekli takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Ayrıca en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızı ve tedarikçi firmaları da özenle seçmekteyiz.

Misyonumuz

Üstün dijital hizmet ve kurumsal değerlerimiz ışığında; teknolojiyi takip eden güven duyulan bir şirket olmaya devam etmek, müşterilerimizle uzun soluklu güzel projelerde fark yaratmak.

Vizyonumuz

Teknolojiyi müşterilerimize entegre çözümlerle sunarak açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.

Değerlerimiz

Kurumsal ve köklü geçmişinden güç alarak müşterilerimiz ile büyük bir aile olmayı mümkün kılan; tarafsızlık, müşteriye saygı ve etik kurallar, öncelik verdiğimiz değerlerimizdir.

Biz sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimizi ve başarılı olacağımızı biliyoruz. OSD Hosting Bilişim Teknolojileri’nde, “ değer yaratan işlerde olmayı amaçlıyoruz.

İş ortaklarımızın olduğu kadar, ekibimizin de beklentilerini çok iyi kavrıyor, onları amaçlarına ulaştıracak yolda, beklentilerinin ötesinde fayda sağlamayı, devamlı profesyonel gelişimi teşvik eden bir ortam ve fırsatlar yaratmayı, işimizin doğal bir parçası olarak görüyoruz.

En iyi sonuçları sunmak için büyük motivasyona sahip, alanındaki en yetenekli bireyler ile çalışıyor ve gelecek vaat eden, “OSD" kültürüne uyum sağlayabilecek yetenekleri her zaman arıyoruz.

Detaylı bilgi almak ve genel başvuru için info@osdhosting.com.adresinden bize ulaşın.


G-E14EGM17R7 Top